Jubileuszowa XX Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej
W sobotę 13 czerwca przedstawiciele naszej parafii uczestniczyli w jubileuszowej XX Pielgrzymce Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 9.00 na placu przed bazyliką i zgromadziło licznych członków Apostolatu Margaretka oraz osoby modlące się za kapłanów. Pielgrzymka była czasem wspólnej modlitwy, dziękczynienia oraz zawierzenia Bogu wszystkich kapłanów, Dowiedz się więcej…
![]()










