W uroczystość Bożego Ciała zgromadzimy się, aby wspólnie wyznać naszą wiarę w obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.

Uroczystości rozpoczną się o godz. 8.00 Mszą Świętą w kościele św. Jana Pawła II. Następnie wyruszymy procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy ulicami: Topolową, Kościelną, Wiejską, Wilczą, Zapadź, a następnie Topolową wrócimy do kościoła. Bezpośrednio po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza Święta.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie:

  • strażaków,
  • poczty sztandarowe,
  • służbę liturgiczną,
  • chór,
  • dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych,
  • dzieci sypiące kwiaty.

Prosimy o udekorowanie domów, okien i posesji symbolami religijnymi oraz wywieszenie flag kościelnych.

Budowniczych ołtarzy zapraszamy po odbiór elementów ołtarzy w środę od godz. 8.00 w kościele.

Już dziś serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulic: Kościelnej, Wiejskiej, Wilczej, Miłej, Krótkiej, Zapadź, Topolowej, Zielonej i Cichej za przygotowanie ołtarzy na tegoroczną uroczystość Bożego Ciała.

Niech będzie to dla nas wszystkich dzień wspólnej modlitwy, wdzięczności i świadectwa wiary.

✝️ Serdecznie zapraszamy.

Loading

Facebook
Przejdź do treści