W uroczystość Bożego Ciała zgromadzimy się, aby wspólnie wyznać naszą wiarę w obecność Jezusa Chrystusa w Najświętszym Sakramencie.
Uroczystości rozpoczną się o godz. 8.00 Mszą Świętą w kościele św. Jana Pawła II. Następnie wyruszymy procesją eucharystyczną do czterech ołtarzy ulicami: Topolową, Kościelną, Wiejską, Wilczą, Zapadź, a następnie Topolową wrócimy do kościoła. Bezpośrednio po zakończeniu procesji zostanie odprawiona kolejna Msza Święta.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian, a szczególnie:
- strażaków,
- poczty sztandarowe,
- służbę liturgiczną,
- chór,
- dzieci pierwszokomunijne w strojach komunijnych,
- dzieci sypiące kwiaty.
Prosimy o udekorowanie domów, okien i posesji symbolami religijnymi oraz wywieszenie flag kościelnych.
Budowniczych ołtarzy zapraszamy po odbiór elementów ołtarzy w środę od godz. 8.00 w kościele.
Już dziś serdecznie dziękujemy mieszkańcom ulic: Kościelnej, Wiejskiej, Wilczej, Miłej, Krótkiej, Zapadź, Topolowej, Zielonej i Cichej za przygotowanie ołtarzy na tegoroczną uroczystość Bożego Ciała.
Niech będzie to dla nas wszystkich dzień wspólnej modlitwy, wdzięczności i świadectwa wiary.
✝️ Serdecznie zapraszamy.

![]()
