🚴‍♂️ Dziś wraz z młodzieżą klas ósmych przeżyliśmy piękny rowerowy wyjazd do Wadowic. Wyruszyliśmy spod szkoły, a łącznie pokonaliśmy 77 kilometrów! 💪

Młodzież spisała się naprawdę wspaniale — mimo zmęczenia nie brakowało uśmiechu, wzajemnej pomocy i dobrej atmosfery. Cieszy nas, że młodzi ludzie potrafią podejmować wysiłek, być razem i tak pięknie przeżywać wspólny czas 😊

Na szczęście wszyscy wrócili cali, zdrowi i szczęśliwi 🙂 Na zakończenie spotkaliśmy się jeszcze w Liszówce na wspólnej pizzy 🍕

Dziękujemy ks. Adamowi, Pani Kasi Marcińczyk–Jarek oraz wszystkim opiekunom grupy PGR za opiekę, organizację i wspólnie przeżyty dzień w Wadowicach 🚴‍♀️

Loading

Facebook
Przejdź do treści