Dzisiejsze nabożeństwo maryjne przy kapliczce na Zapadzi zgromadziło wiernych naszej parafii. W atmosferze modlitwy i wspólnego śpiewu zawierzyliśmy Matce Bożej nasze intencje, rodziny i codzienne sprawy.

Na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski oraz pieśni „Czarna Madonna” i „Zapada zmrok”.

Serdecznie dziękujemy za przygotowanie i piękne udekorowanie kapliczki kwiatami, a wszystkim uczestnikom za obecność i wspólną modlitwę.

Niech Matka Boża otacza swoją opieką nasze rodziny i całą wspólnotę parafialną. 🌹

Loading

Facebook
Przejdź do treści