Dziś wspólnie przeżywaliśmy piękną uroczystość Zesłania Ducha Świętego.
Niech Duch Święty umacnia naszą wiarę, prowadzi nasze rodziny i napełnia serca pokojem oraz nadzieją.
W uroczystości uczestniczyli ks. Wojciech Surmiak, ks. Dariusz Walencik oraz nasz proboszcz ks. Adam.
Uroczystość uświetnił parafialny zespół NieBoGóra — dziękujemy za piękną oprawę liturgii
Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i obecność.



![]()
