Dziś wspólnie przeżywaliśmy piękną uroczystość Zesłania Ducha Świętego.

Niech Duch Święty umacnia naszą wiarę, prowadzi nasze rodziny i napełnia serca pokojem oraz nadzieją.

W uroczystości uczestniczyli ks. Wojciech Surmiak, ks. Dariusz Walencik oraz nasz proboszcz ks. Adam.

Uroczystość uświetnił parafialny zespół NieBoGóra — dziękujemy za piękną oprawę liturgii

Dziękujemy wszystkim za wspólną modlitwę i obecność.

Loading

Facebook
Przejdź do treści