Dziś nasz jubileuszowy kościół stacyjny zgromadził wspólnoty Żywego Różańca na wspólnej modlitwie i spotkaniu.
Wszystko odbyło się zgodnie z programem — był czas na wspólną kawę, konferencję, modlitwę różańcową oraz uroczystą Mszę Świętą.
Na zakończenie uczestnicy spotkali się jeszcze przy wspólnym posiłku.
Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną modlitwę, rozmowy i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery.
Niech Matka Boża otacza Was swoją opieką i prowadzi każdego dnia 💙











![]()
