Dziś nasz jubileuszowy kościół stacyjny zgromadził wspólnoty Żywego Różańca na wspólnej modlitwie i spotkaniu.

Wszystko odbyło się zgodnie z programem — był czas na wspólną kawę, konferencję, modlitwę różańcową oraz uroczystą Mszę Świętą.

Na zakończenie uczestnicy spotkali się jeszcze przy wspólnym posiłku.

Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną modlitwę, rozmowy i stworzenie tak wyjątkowej atmosfery.

Niech Matka Boża otacza Was swoją opieką i prowadzi każdego dnia 💙

Loading

Facebook
Przejdź do treści