Dziś w katedrze odbyły się święcenia prezbiteratu. Wśród nowo wyświęconych kapłanów jest także ks. Krystian Salewski, który odbywał w naszej parafii staż diakoński. W tej ważnej chwili towarzyszyli mu także przedstawiciele naszej parafii wraz z proboszczem, ks. Adamem.

Otaczamy modlitwą wszystkich neoprezbiterów, życząc im wiernej i pięknej drogi kapłańskiej. Całą uroczystość święceń można obejrzeć w poniższym nagraniu.

Loading

Facebook
Przejdź do treści