Ostatni dzień Dni Krzyżowych rozpoczął się dziś wspólną modlitwą w kościele o godz. 6:30, skąd wyruszyliśmy w procesji do krzyża przy świątyni.
Tam odbyło się nabożeństwo o urodzaje oraz Boże błogosławieństwo dla wszystkich pracujących, a następnie została odprawiona Msza Święta w kościele.
Niech ten wspólny czas modlitwy przynosi dobre owoce w naszym codziennym życiu i pracy.





![]()
