Drugi dzień Dni Krzyżowych przeżywaliśmy dziś podczas Mszy Świętej i nabożeństwa przy krzyżu na Zawadce. Wspólnie modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla rolników, naszej codziennej pracy, rodzin oraz całej parafii. Dziękujemy wszystkim za obecność, wspólną modlitwę i świadectwo wiary.





![]()
