11 maja dzieci pierwszokomunijne wraz z rodzicami oraz księdzem proboszczem uczestniczyły we Mszy Świętej sprawowanej o godz. 10.00 w ich intencji, dziękując za dar Pierwszej Komunii Świętej i prosząc o Boże błogosławieństwo na dalszą drogę wiary. Dzieci miały również okazję zobaczyć wyjątkową makietę Sanktuarium w Kalwarii Zebrzydowskiej, ukazującą rozmieszczenie dróżek, kaplic oraz całego terenu kalwaryjskiego.Po wspólnej modlitwie na dzieci czekały atrakcje i zabawy na świeżym powietrzu. Mimo deszczowej pogody nie brakowało uśmiechu, radości i świetnej atmosfery. Był to piękny czas wspólnego bycia razem, pełen modlitwy, integracji i dziecięcej radości.🙂








![]()
