W piątkowy wieczór ósmoklasiści modlili się na Jasnej Górze podczas Apelu Jasnogórskiego przed egzaminami, które czekają ich od poniedziałku. Towarzyszyli im wychowawcy, ksiądz proboszcz oraz rodzice. Był też moment prostego, pięknego zawierzenia–niektórzy poświęcili swoje długopisy, powierzając Maryi to, co przed nimi. Niech Matka Boża prowadzi ich przez ten ważny czas.

Loading

Facebook
Przejdź do treści