Nabożeństwo majowe przy kapliczce na Zapadzi
Dzisiejsze nabożeństwo maryjne przy kapliczce na Zapadzi zgromadziło wiernych naszej parafii. W atmosferze modlitwy i wspólnego śpiewu zawierzyliśmy Matce Bożej nasze intencje, rodziny i codzienne sprawy. Na zakończenie wspólnie odśpiewaliśmy Apel Jasnogórski oraz pieśni „Czarna Madonna” i „Zapada zmrok”. Serdecznie dziękujemy za przygotowanie i piękne udekorowanie kapliczki kwiatami, a wszystkim Dowiedz się więcej…
![]()










