Byliśmy tam razem! 🙏💒

W sobotę 6 września nasze grupy parafialne wraz z ks. proboszczem Adamem pielgrzymowały do katedry Chrystusa Króla w Katowicach. To była piękna okazja do wspólnej modlitwy i doświadczenia jedności z dekanatami: Pszczyna, Suszec, Bieruń i Miedźna.

Źródło: https://katowicka.pl/o-diecezji/aktualnosci/3738-katowice-jubileuszowa-pielgrzymka-dekanatow-pszczyna-suszec-bierun-miedzna?fbclid=IwY2xjawMv1LFleHRuA2FlbQIxMABicmlkETBnRU1LUUdadVUwMGVYY2J2AR7s5vAf2AuUUARnl7mXud5Bgwi6JQ0HZj4DzIbC15-ju9DbXEHu-O4VmxGDIQ_aem_rI_Pwvh2QFp_uPfOURP-nQ

Loading

Facebook
Przejdź do treści