![]()
Jubileuszowa XX Pielgrzymka Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej
W sobotę 13 czerwca przedstawiciele naszej parafii uczestniczyli w jubileuszowej XX Pielgrzymce Apostolatu Margaretka do Kalwarii Zebrzydowskiej. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 9.00 na placu przed bazyliką i zgromadziło licznych członków Apostolatu Margaretka oraz osoby Dowiedz się więcej…
